Szkolenia dla firm | Szkolenia biznesowe
tytuł Klienci o nas

 

 

Referencje
 

 

W terminach 6-7.03.2016 oraz 12-13.03.2016 firma „Wstronerozwoju" Ewelina Zdzieszyńska przeprowadziła  dla pracowników Sealand Logistics sp. z o.o.  szkolenie z zakresu „Profesjonalnej Obsługi Klienta".

          Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób, który uwzględnił tematykę naszej branży oraz indywidualnych potrzeb pracowników Sealand Logistics sp. z o.o. Pani Trener Ewelina Zdzieszyńska przed szkoleniem wykonała telefony do pracowników, aby poznać rodzaj i charakter pracy spedytora a tym samym przygotowała się do szkolenie w sposób niezwykle profesjonalny.
 

Poniżej opinie uczestników szkolenia:
 

Joanna: „Szkolenie zostało przeprowadzone w miłej atmosferze, a Pani trener Ewelina wykazała się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Poruszane zagadnienia omówiono bardzo szczegółowo oraz przedstawiono w ciekawy sposób - szkolenie nie było tylko wykładem ale zachęcało do samodzielnej pracy każdego uczestnika."

 

Aleksandra: „Pani Ewelina była bardzo rzetelnie przygotowana do szkolenia pod względem merytorycznym (pomimo faktu, że obca jest jej branża spedycyjna). Ćwiczenia były zróżnicowane i kładły nacisk na realne zagadnienia i sytuacje."
 

Anna: „Ciekawe szkolenie, przeprowadzone dynamicznie."

 

Katarzyna: „Szkolenie przebiegało w milej i sympatycznej atmosferze a czas szkolenia został efektywnie wykorzystany. Pani Ewelina starała się każdą teorię czy narzędzie omawiać na różnych przykładach z wykorzystaniem również sytuacji z jakimi mamy styczność na co dzień naszej branży, była otwarta na nasze sugestie i uwagi. Na konkretnych przykładach omówiła sposoby radzenia sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami w naszej pracy, konfrontacja z niezadowolonym klientem, w jaki sposób przekazywać informacje lub czego unikać w rozmowach z klientami. Zajęcia w zespołach okazały się mieć integrujący wpływa na pracowników firmy dostarczając nam wiele śmiechu i okazji do poznania siebie nawzajem ze strony zarówno prywatnej jak i służbowej oraz pozwoliło podzielić się doświadczeniami zdobytymi w pracy."

 

Jolanta: „Szkolenie dało mi większą świadomość w zakresie komunikacji z klientami. Pokazało, że nasz język i nastawienie mogą przesądzić o sukcesie we wzajemnych kontaktach. Było twórczym treningiem rozwiązywania konfliktów i budowania pozytywnych relacji. Pani Ewelina jest otwarta, rzeczowa i pełna zaangażowania, zaś prowadząc zajęcia utrzymuje zdrowy balans pomiędzy treściami poważnymi a tymi nieco lżejszymi."
 

Katarzyna: " Szkolenie pozwoliło mi na uporządkowanie zasad obsługi klienta oraz podpowiedziało wiele praktycznych rozwiązań , szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowo wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze, dzięki której każdy z nas otworzył się na pomysły Trenera."
 

Andrzej: „Z wypowiedzi prowadzącej wynikała duża wiedze psychologiczna i doświadczenie w sprawnym prowadzeniu szkoleń. Majstersztykiem było wprowadzenie do szkolenia. Zaproponowana forma pozwalała prowadzącej na dokładnie poznanie uczestniczących osób, ich zainteresowań, osiągnięć. Zawoalowana forma zabawy dała Jej podstawę do nawiązania interpersonalnych relacji z opcja dedykowana indywidualnie skierowanych porad, opartych na wiedzy o danym uczestniku szkolenia. Początek tj. losowanie cukierkiem, czyli połączenie nagrody przed uzyskaniem wyniku musiało skutkować poczuciem zobowiązania do pełnego zaangażowania w zaproponowanie formie zabawy, pozornie nie związanej z tematem szkolenia. Jest to dowód na możliwość wywierania wpływa skutkującym efektem motywacyjnym na całą grupę. Pokierowanie zabawą służąca celom poznawczym dla prowadzącego i inteligentne wykorzystanie „rewanżu" związanego z regułą odwzajemnienia w celach szybkiego „przełamania lodów" i pozytywnego nastawienia uczestników i oczekiwania kolejnych nagród (efekt Pawłowa).Po prostu inteligentna prowadząca z dużą empatia i wiedza psychologiczna wykorzystywana praktycznie."
 

Michał: „Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalnej formie. Pani Ewelina przedstawiała zagadnienia teoretyczne, dodatkowo uczestnicy czynnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych. Z dostarczonych materiałów dydaktycznych można utrwalić sobie wcześniej przyswojoną wiedzę. Pani Ewelina przedstawiała metody skutecznego kontaktu z klientem na przykładzie branży TSL"
 

Z poważaniem,      


GRZEGORZ HINC      
PREZES ZARZĄDU     
       Sealand Logistics Sp. z o.o.


O firmie  |  Jak pracujemy  |  Czytelnia skutecznego szefa  |  Czytelnia  |  Trenerzy  |  Kontakt  |  Klienci o nas  |  Księga gości
Szkolenie, szkolenia, kursy, Warszawa
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych