Szkolenia dla firm | Szkolenia biznesowe
tytuł Klienci o nas
 Steinbacher Izoterm Sp. z o.o.
Ul. Gdańska 14, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów
Tel. 22 785 06 90
Fax. 22 785 06 89
 
Warszawa, 26.05.2014
 

 

 

 REFERENCJE

 
 
 
     Z przyjemnością pragniemy polecić Państwu firmą szkoleniową W stronę rozwoju. Dnia 17.05.2014r nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z tematyki „Profesjonalnej obsługi Klienta".
Celem szkolenia było nabycie przez uczestników umiejętności profesjonalnej obsługi klienta w kontakcie telefonicznym oraz w korespondencji mailowej. Dodatkowo został omówiony temat obsługi reklamacji dzięki czemu uczestnicy poznali sposoby skutecznego i profesjonalnego odpowiadania na uwagi i skarg Klientów. Jednym z nadrzędnych celów szkolenia było budowanie u uczestników postawy pro - klienckiej, która zapewnia odpowiedni poziom jakości obsługi Klienta.
Szkolenie było przeprowadzone przez Panią Ewelinę Zdzieszyńska, która w ramach projektu przeprowadziła diagnozę potrzeb szkoleniowych, zaprojektowała i zrealizowała kurs. Szkolenie miało formę aktywnych zajęć warsztatowych w oparciu o przykłady, które realnie miały miejsce w naszej firmie. Pani Ewelina przy wykorzystaniu praktycznych metod i narzędzi przekazywała uczestnikom wiedzę i umiejętności, dbając jednocześnie o efektywny proces grupowy jak i sympatyczną atmosferę w trakcie zajęć. Program został dostosowany do potrzeb uczestników, a wykładowca - Pani Ewelina Zdzieszyńska zaprezentowała wysoki poziom zarówno wiedzy,  jak i zaangażowania.
Doceniając wysoką jakość usług oferowanych przez firmę W stronę rozwoju w pełni polecamy tę firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera.
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                          Anna Miros                           
                                                          Kierownik Logistyki i Obsługi Klienta                                                                                                                    

O firmie  |  Jak pracujemy  |  Czytelnia skutecznego szefa  |  Czytelnia  |  Trenerzy  |  Kontakt  |  Klienci o nas  |  Księga gości
Szkolenie, szkolenia, kursy, Warszawa
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych