Szkolenia dla firm | Szkolenia biznesowe
tytuł Klienci o nas

 

 

 

                                           REFERENCJE

 
 
 
          W okresie od marca do lipca b.r. mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Eweliną Zdzieszyńską i firmą "W stronę rozwoju" w ramach projektu szkoleniowo-rozwojowego przeprowadzanego w naszej firmie, a dotyczącego PROFESJONALNEJ OBSŁUGI  KLIENTA W SERWISIE.
  
          O wyborze tej firmy zdecydował ogromny profesjonalizm, rzeczowość i zaangażowanie Pani Eweliny Zdzieszynskiej. Wszystkie etapy naszej współpracy oceniamy nad wyraz pozytywnie. Począwszy od przygotowanej oferty szkoleniowej, przez bardzo dogłębną i metodologicznie zróżnicowaną analizę potrzeb szkoleniowych, profesjonalnie przeprowadzone szkolenia oraz podsumowanie i przygotowanie działań follow-up.
          Uczestnicy szkoleń byli pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu oraz wiedzy Pani Eweliny, a także w stu procentach „uszytego na miarę" szkolenia. Doceniali ogromną wiedzę trenera na temat naszej firmy, procedur i standardów oraz przygotowania części praktycznej na bazie realnych problemów i sytuacji, które spotykają na co dzień. Szkolenie okazało się niezwykle angażujące uczestników w jego trakcie, ale też po zakończeniu. Wymierne efekty poszkoleniowe obserwujemy w codziennej, profesjonalnej pracy serwisu.
         
          Jesteśmy pewni, że znaleźliśmy firmę, z którą będziemy chcieli stale współpracować i już planujemy wspólnie kolejne działania szkoleniowo-rozwojowe.
Z wielką przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam „W stronę rozwoju" wszystkim firmom i instytucjom zainteresowanym skutecznym rozwojem swoich Pracowników, a osobom zainteresowanym zgłębieniem referencji pozostawiam również dane kontaktowe.
 
 
   Z poważaniem,
   Dyrektor Personalny 
   The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.
 
   Justyna Żur

 

 

O firmie  |  Jak pracujemy  |  Czytelnia skutecznego szefa  |  Czytelnia  |  Trenerzy  |  Kontakt  |  Klienci o nas  |  Księga gości
Szkolenie, szkolenia, kursy, Warszawa
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych