Szkolenia dla firm | Szkolenia biznesowe
tytuł Klienci o nas
Szkolenie sprzedażowe | Techniki sprzedaży

 

 

List referencyjny

 


           Serdecznie dziękujemy za udaną współpracę przy realizacji projektu   „Techniki sprzedaży. Skuteczne sposoby na realizacje celów sprzedażowych”, w którym uczestniczyli pracownicy Firmy Wiór-Płyt.
          Szkolenie sprzedażowe zrealizowane w dniach 25-26 listopada w Wyszkowie obejmowało 10 modułów tematycznych, które realizowane  były w 2- dniowym cyklu szkoleniowym.
Moduł I. Najczęstsze błędy w sprzedaży bezpośredniej
Moduł II. Dziesięć sposobów na sukces w sprzedaży
Moduł III. Rozmowa sprzedażowa duet, czy trio? Dlaczego ludzie kupują?
Moduł IV. Osobowość sprzedawcy
Moduł V. Psychologia klienta
Moduł VI. Siła sugestii – wpływ sprzedawcy na decyzję o zakupie
Moduł VII. Techniki skutecznej komunikacji
Moduł VIII. Style sprzedaży
Moduł IX. Radzenia sobie z obiekcjami klienta
Moduł X. Źródła poszukiwania nowych klientów
          Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili profesjonalizm zaangażowanego przez Firmę Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska Trenera praktyka Panią Magdalenę Sapińską. Zajęcia były prowadzone w interesujący, aktywizujący i nierutynowy sposób. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna była przekazywana w sposób ciekawy i angażujący, jednocześnie wyzwalała ogromny potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia naszych pracowników. Trener wykazał się wysokim entuzjazmem w przekazywaniu wiedzy i poszerzaniu kompetencji. Osoby, które brały udział w szkoleniu sprzedażowym potwierdziły dużą przydatność zdobytej wiedzy oraz wysoko oceniły zaangażowanie Firmy Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska oraz Trenera Pani Magdaleny Sapińskiej na każdym etapie współpracy.
           Z przyjemnością rekomendujemy Firmę szkoleniową Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska jako doświadczonego i profesjonalnego partnera w realizacji usług szkoleniowych.

 

Z poważaniem,          
 
 Wiór- Płyt               
Iwona Stanczewska   

 


O firmie  |  Jak pracujemy  |  Czytelnia skutecznego szefa  |  Czytelnia  |  Trenerzy  |  Kontakt  |  Klienci o nas  |  Księga gości
Szkolenie, szkolenia, kursy, Warszawa
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych