Szkolenia dla firm | Szkolenia biznesowe

Lista:

Dorota Goral-Drzewińska

Dorota Goral-Drzewińska

Psycholog, certyfikowany coach, trener biznesu.

Posiada certyfikat CPCC (Certified Professional Co-active Coach) uzyskany w The Coaches Training Institute w Stanach Zjednoczonych oraz certyfikat ACC (Associate Certified Coach) przyznawany przez International Coach Federation.
Od 15 lat zawodowo pomaga ludziom i organizacjom w rozwoju ich potencjału przez prowadzenie coachingu, szkoleń oraz warsztatów rozwoju osobistego. Pracowała w międzynarodowych korporacjach, w których zarządzała projektami rozwoju cech przywódczych i rozwoju kultury obsługi klienta. Prowadziła szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne oraz coaching menedżerów. Głównym zadaniem coachingu było doskonalenie kompetencji z obszaru zarządzania pracownikami oraz wspieranie kadry kierowniczej w realizacji celów strategicznych.

zobacz więcej

Ewelina Zdzieszyńska

Ewelina Zdzieszyńska

Certyfikowany trener biznesu, od 11 lat związana ze szkoleniami. Ukończyła szkołę trenerów na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w ramach studiów podyplomowych: Szkolenia i Rozwój

Jej główne obszary specjalizacji to:
•    Wystąpienia publiczne
•    Komunikacja
•    Zarządzanie zmianą
•    Zarządzanie w stylu Coachingowym
•    Obsługa klienta:
           •    Bezpośrednia obsługa klienta
           •    Telefoniczna obsługa klienta
           •    Obsługa reklamacji

zobacz więcej

Dorota Tomaszewicz

Dorota Tomaszewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie  na wydziale pedagogicznym. Ukończyła Szkołę Trenerów Instytucji Rynku Pracy przy Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie  we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej w Olsztynie oraz Studia Podyplomowe Profesjonalny Trener Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń w obszarze prowadzonych szkoleń. Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste i sprzedażowe.

Swoje 15 - letnie doświadczenie trenerskie zdobywała, jako trener wewnętrzny ogólnopolskiej firmy handlowej oraz trener współpracujący w licznych projektach szkoleniowo - doradczych skierowanych do różnych grup zawodowych m.in. pracowników pionu sprzedaży, ratowników medycznych, pracowników administracji, nauczycieli i studentów.

zobacz więcej

Zofia Domaradzka-Grochowalska

Zofia Domaradzka-Grochowalska

Certyfikowany trener biznesu, psycholog społeczny i coach.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, oddz. Wrocław, oraz studiów podyplomowych „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła szkołę trenerów biznesu Akademii SET, oraz 10 modułowy kurs dla trenerów- praktyków (Certyfikat Advanced Train the Trainers) zorganizowany przez Akademię YDP.

Specjalizuje się w pracy z dorosłymi z zakresu psychologii zmiany i rozwoju osobistego. Pierwsze kroki na sali szkoleniowej stawiała w 1997r.; przez lata doskonaliła swój warsztat pracy świadcząc usługi szkoleniowe i PR (public relations) poprzez wykłady, seminaria, prezentacje i szkolenia dla różnych instytucji. Przez ponad 10 lat prowadziła działania inicjujące zmianę postaw wobec zmian w systemie oświaty.

zobacz więcej

Magdalena Hajduk

Magdalena Hajduk

Absolwentka wydziałów Psychologii Społecznej i Społecznej Psychologii Klinicznej SWPS. Od 10 lat prowadzi szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne, serwisowe i managerskie. Pracowała w międzynarodowych korporacjach jako HR Consultant i Trener wspierając organizacje i pracowników w rozwoju.

Od 2008 roku związana z międzynarodowym Instytutem badawczym Millward Brown SMG/KRC gdzie jest odpowiedzialna za projekty badawczo - szkoleniowe z obszaru organizacji i pracowników. W ramach działalności globalnej pełni funkcję CEE Talent Management Coordinatora w departamencie Talent Development diagnozując, projektując i promując działania rozwoje dla HiPo i pracowników firmy.
 

zobacz więcej

Katarzyna Orzeł-Izdebska

Katarzyna Orzeł-Izdebska

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i  PTP. Absolwentka socjologii w Collegium Civitas oraz Szkoły Terapii i Treningu Grupowego na UW.  Ukończyła certyfikowany kurs trenerski organizowany przez Pracownię Psychologiczną. Od 7 lat związana ze szkoleniami. Obecnie zarządza zespołem trenerów wewnętrzny w instytucji finansowej.

Jej główne obszary specjalizacji to:

  • szkolenia z umiejętności osobistych, zawodowych i menedżerskich
  • projekty doradcze z zakresu oceny i rozwoju kompetencji zawodowych
  • bada satysfakcję klientów z obsługi call center.

 

 

zobacz więcej

Karol Karłowski

Karol Karłowski

Od początku doświadczenie zawodowe zdobywa w biznesie, pracując w małych firmach oraz w międzynarodowej organizacji. W tym czasie zajmował się organizacją i prowadzeniem projektów szkoleniowych dedykowanych konsultantom telefonicznym, przedstawicielom farmaceutycznym, sprzedawcom, pracownikom obsługi klienta, pielęgniarkom i lekarzom oraz kadrze managerskiej.
Od 2008 roku związany jest z  firmą medyczną - MEDICOVER.

Specjalizuje się w tematach dotyczących:

  • budowania długotrwałych relacji z klientami w obsłudze bezpośredniej i w sprzedaży usług,
  • doskonalenia kompetencji społecznych kadry medycznej,
  • rozwoju umiejętności managerskich.

 

zobacz więcej


O firmie  |  Jak pracujemy  |  Czytelnia skutecznego szefa  |  Czytelnia  |  Trenerzy  |  Kontakt  |  Klienci o nas  |  Księga gości
Szkolenie, szkolenia, kursy, Warszawa
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych