Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Szkolenia dla menedżerów

Warto pamiętać, że skuteczne zespoły powstają dzięki skutecznemu szefowi, a skuteczny szef staje się takim dzięki umiejętnościom osobistym, kwalifikacjom, doświadczeniu i w dużej mierze pracy nad rozwojem własnych kompetencji. Pierwsza rola menedżerska dostarcza uczuć przyjemnych. Pojawia się zadowolenie i duma a tuż obok tego niepokój: „Jak sobie poradzę?”. Warto wspierać menedżerów w pracy nad doskonaleniem kompetencji poprzez szkolenia, która dostarczają wiedzy, kształtują umiejętności i wpływają na postawy. W szkoleniach menedżerskim opieramy się na doświadczeniu uczestników, ponieważ w naszej opinii jest to cenne źródło z którego warto czerpać.

Asertywność, jako jedna z kluczowych kompetencji budowania relacji, niesie w sobie ogromny potencjał dbania o siebie i tworzenia przestrzeni do porozumienia z innymi. To stanowczość bez stosowania przemocy słownej, łagodność wobec współpracowników i podwładnych, a zarazem siła i zdecydowanie.

Stresu nie jesteśmy w stanie uniknąć. Możemy jednak mieć nad nim kontrolę i zaradzać jego skutkom. Twórca pojęcia stresu – Hans Selye – powiedział „Jak długo będziemy żyć, tak długo nie uda nam się uniknąć stresów. Możemy jednak nauczyć się, jak minimalizować ich szkodliwe skutki”.

Celem naszych zajęć jest przeprowadzenie każdego uczestnika przez drogę, jaką przebywa zmiana w organizacji. Pragniemy rzetelnie pokazać, jak należy przygotować się na proces wdrażania zmian w organizacji. Zależy nam na zobrazowaniu tych elementów przygotowania do wdrożenia zmian, które w znacznym stopniu decydują o ich sukcesie.

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com