Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Szkolenia Poznań

Rozwój zawodowy pracowników powinien być jednym z priorytetów każdej firmy. W końcu to skuteczny personel odpowiada   za dużą część jej sukcesu. Dlatego proponujemy Państwu kursy i szkolenia w Poznaniu – kursy z obsługi klienta, szkolenia sprzedażowe, jak również kursy z zarządzania. Chętnie zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę dla Państwa firmy, dzięki którym pracownicy zdobędą jeszcze więcej przydatnej wiedzy i łatwo wprowadzą potrzebne zmiany do codziennej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyniesienia umiejętności personelu na wyższy poziom!

Szkolenia Poznań

 

Szkolenia menedżerskie – Poznań

Podstawą każdej dobrze prosperującej firmy jest odpowiednio zorganizowany system zarządzania. A tego nie da się osiągnąć bez prawidłowo wyszkolonego personelu, który potrafi dawać sobie radę z wieloma napotykanymi wyzwaniami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne szkolenia managerskie w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele kursów dla menedżerów, które pozwolą szybko i w miłej atmosferze nabyć przydatne umiejętności. Polecamy przede wszystkim następujące szkolenia biznesowe w Poznaniu:

  • zarządzanie w stylu coachingowym,
  • motywowanie pracowników,
  • zarządzanie przez cele,
  • komunikacja interpersonalna,
  • asertywny szef,
  • rozwiązywania problemów i kreatywność.

Chętnie pomożemy wybrać idealne szkolenie do sytuacji Państwa firmy. W tym celu prosimy o kontakt, a na pewno opracujemy wspólnie najlepsze rozwiązanie.

Szkolenia otwarte – Poznań

Nasze szkolenia organizujemy w dwóch formach – zamkniętej oraz otwartej. Ta pierwsza przeznaczona jest dla firm lub instytucji publicznych, które chciałyby odbyć kurs w swojej siedzibie, bez konieczności dojazdu na miejsce szkolenia. To wygodne rozwiązanie, wybierane przez duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Co więcej, zamknięta forma szkolenia pozwala w pełni skupić się na problemach w konkretnych sytuacjach i dostosować program kursu do oczekiwań uczestników.

Jednak jeśli nie chcą Państwo decydować się na przeprowadzenie szkolenia w swojej siedzibie, równie dobrym rozwiązaniem jest udział w szkoleniach otwartych w Poznaniu. Organizujemy je dla wszystkich chętnych – wystarczy zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Kursy w takiej formie to świetne rozwiązanie dla mniejszych organizacji, w których jest zatrudnionych zdecydowanie mniej osób niż w dużych korporacjach.

Szkolenia dla firm – Poznań

Dobra firma to taka, która nieustannie się rozwija. Dzięki temu jest w stanie dostarczać swoim klientom najlepsze produkty lub usługi, a także wyprzedzić konkurencję. Nie należy jednak zapominać, że u podstaw sukcesu każdej firmy stoją jej pracownicy. Aby zapewnić im jak najlepsze możliwości rozwoju i efektywnej pracy, warto wybrać szkolenia kadrowe w Poznaniu z oferty „W stronę rozwoju”. Nasze kursy to olbrzymia dawka świeżej wiedzy, pozyskanej z najnowszych badań, dzięki czemu Państwa firma może zostać liderem w swojej branży. Oferujemy także szkolenia sprzedażowe w Poznaniu, które pozwolą na znaczne zwiększenie sprzedaży oraz pozyskanie tysięcy zadowolonych klientów.

Szkolenia sprzedażowe Poznań

 

Szkolenia z obsługi klienta – kursy Poznań

Skuteczna obsługa klienta to nie tylko mierzalne zyski ze sprzedanych towarów. To także możliwość zaprezentowania swojej marki od jak najlepszej strony. Nie powinno się więc bagatelizować kwestii odpowiedniego wyszkolenia pracowników mających bezpośredni kontakt z klientami. Aby jak najlepiej przygotować ich do tego zadania bądź zwiększyć ich umiejętności, proponujemy różne szkolenia z obsługi klienta – dostosowanych do warunków panujących w Państwa firmie, jak i oczekiwań.

Poznań – szkolenia call center

Telefoniczna obsługa klienta to bardzo często wybierane przez wiele firm rozwiązanie. Dzięki temu można zapoznać się z problemami wielu klientów w stosunkowo krótkim czasie i szybko podjąć odpowiednie działania. Jednak aby ten sposób obsługi działał skutecznie, pracownicy powinni doskonale znać specyfikę tej pracy oraz wszelkie możliwe strategie radzenia sobie z problemami klientów. Jeśli zależy Państwu na tym, aby telefoniczna obsługa klienta w Państwa firmie stała na najwyższym poziomie, oferujemy specjalne szkolenia dla call center, dzięki którym pracownicy poradzą sobie z każdym problemem i będą doskonałą wizytówką firmy.

Szkolenie – obsługa klienta w Poznaniu

Kontakt z klientem twarzą w twarz również nie należy do najprostszych zadań. Tym bardziej, jeśli w grę wchodzą ustalenia z przedsiębiorcami, z którymi chce się nawiązać współpracę. Rzeczowość, opanowanie oraz chęć niesienia pomocy to podstawy budowania pozytywnego wizerunku w oczach potencjalnych kontrahentów. Dlatego przeprowadzamy szkolenia z obsługi klienta dla pracowników dużych firm, aby zawsze wiedzieli, jak odnaleźć się w danej sytuacji. Dzięki możliwości przećwiczenia konkretnych scen stres i dezorientacja nie przytłoczą ich w rzeczywistym przypadku.

Kursy i szkolenia Poznań

 

Obsługa trudnego klienta – szkolenie Poznań

Obsługa klienta nie zawsze jest łatwym zadaniem – zdarzają się klienci bardzo wymagający lub rozemocjonowani, co zdecydowanie przeszkadza w sprawnym załatwieniu sprawy. Program szkolenia z obsługi trudnego klienta jest pełen praktycznej wiedzy na temat postępowania z klientem potrzebującym dodatkowej uwagi. W trakcie prezentacji uczestnicy zapoznają się z najczęstszymi typami trudnych klientów, a następnie wspólnie opracowują sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami trudnymi. Dzięki temu są przygotowani na wiele możliwości i zawsze będą w stanie odpowiednio zareagować, zachowując przy tym profesjonalny wizerunek.

Obsługa reklamacji – szkolenia w Poznaniu

Trudni klienci są dużym wyzwaniem dla personelu w standardowych sytuacjach, jednak mogą okazać się jeszcze większym podczas składania reklamacji. W tym celu opracowaliśmy specjalne ćwiczenia praktyczne, w czasie których kursanci sprawdzają metody radzenia sobie z klientami niezadowolonymi z usług firmy. Ponadto podczas szkolenia z obsługi reklamacji uczestnicy poznają zasady tworzenia skutecznego systemu obsługi zgłoszeń reklamacyjnych, co znacząco wpływa na wydajność firmy.

Kursy, szkolenia Poznań – co nas wyróżnia?

Jesteśmy certyfikowanymi trenerami biznesu, którzy już od kilku lat, z tym samym zapałem chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi. Przeprowadziliśmy już setki szkoleń dla kilkudziesięciu firm, które nie kryły zadowolenia z naszej współpracy. Dzięki naszym kursom ich personel zyskał zupełnie nowe spojrzenie na dotychczasowe problemy i potrafi skutecznie sobie z nimi poradzić. Chętnie przeprowadzimy szkolenia również dla Państwa firmy, dobierając tematykę i ćwiczenia do potrzeb uczestników.

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com