Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Szkolenia z obsługi klienta

Szkolenie pracowników niesie za sobą wiele korzyści dla firm i samych pracowników. Dzięki szkoleniom podnosi się jakość świadczonych usług, wzrasta satysfakcja Klientów, co wpływa na ich lojalność. Pracownicy zostają wyposażeni w narzędzia i kompetencje ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań. Wpływa to na wzrost wydajności pracowników, a firmy odnotowują wzrost obrotów. Szkolenia pozwalają na utrzymanie profesjonalnego poziomu wykonywania zadania oraz wyeliminowanie błędów.

Podczas szkolenia pracujemy na reklamacjach firmy/ uczestnika szkolenia, co pozwala na przeniesienie umiejętności nabytych na szkoleniu do codziennej pracy. Rozwijamy umiejętności z zakresu: personalizacji odpowiedzi, udzielania wyjaśnień tak, aby minimalizować ryzyko odwołania od stanowiska firmy.

Podczas szkolenia dostarczamy wiedzy i rozwijamy umiejętności okazywania empatii podczas kontaktu z klientami, która wycisza emocje klienta, przyspiesza proces obsługi i zwiększa jego jakość.

Często w swoim życiu zawodowym spotykamy się z sytuacjami, które są dla nas trudne. Trudne sytuacje uruchamiają w nas emocje niepożądane, a te wpływają na nasze zachowanie i powodują, że często jest ono „nie takie” jak chcieliśmy. Jak sobie z tym radzić? Co robić w takich sytuacjach? Jak chronić siebie, dbać o satysfakcje Klienta, dobry wizerunek firmy ?

Postawa reprezentanta firmy, charakteryzująca się życzliwym nastawieniem, dobrym zrozumieniem swojej roli, jaką pełni on wobec Klienta. W postawie i podejściu pracownika klient chce widzieć zaangażowanie w spawy klientów, zainteresowanie, empatię, szybkość działania, dostosowanie stylu komunikacji do klientów i jeszcze wiele innych postaw i zachowań, które złożone w kompozycję pozwolą czuć satysfakcję z obsługi.

Komunikatywność, umiejętność budowania relacji, dostrojenia się do klienta i skutecznego prowadzenia rozmów to atrybuty, które stanowią siłę w efektywnej sprzedaży.  O sukcesie decyduje także umiejętność rozwiązywania problemów na etapie sprzedaży, elastyczność  w indywidualnym podejściu do klienta. Dobry sprzedawca potrafi zaplanować strategię, w jaki sposób przekonać klienta do kupna tego, co chce mu zaoferować, w jaki sposób pokonać zastrzeżenia. Dobra sprzedaż to asystowanie klientowi  przy podejmowaniu korzystnych decyzji.

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com