Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Dorota Goral-Drzewińska

Posiada certyfikat CPCC (Certified Professional Co-active Coach) uzyskany w The Coaches Training Institute w Stanach Zjednoczonych oraz certyfikat ACC (Associate Certified Coach) przyznawany przez International Coach Federation.
Od 15 lat zawodowo pomaga ludziom i organizacjom w rozwoju ich potencjału przez prowadzenie coachingu, szkoleń oraz warsztatów rozwoju osobistego. Pracowała w międzynarodowych korporacjach, w których zarządzała projektami rozwoju cech przywódczych i rozwoju kultury obsługi klienta. Prowadziła szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne oraz coaching menedżerów. Głównym zadaniem coachingu było doskonalenie kompetencji z obszaru zarządzania pracownikami oraz wspieranie kadry kierowniczej w realizacji celów strategicznych.

Od 2008 roku pracuje jako niezależny coach. Prowadzi Leadership Coaching dla menedżerów i liderów organizacji biznesowych, którzy chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał w zarządzaniu. Prowadzi także warsztaty z zakresu zastosowania coachingu w pracy menedżera.

Z wykształcenia jest psychologiem. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, kształciła się w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, International Coach Federation oraz członkiem-założycielem Stowarzyszenia Coachów Koaktywnych.

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com