Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Karol Karłowski

Od początku doświadczenie zawodowe zdobywa w biznesie, pracując w małych firmach oraz w międzynarodowej organizacji. W tym czasie zajmował się organizacją i prowadzeniem projektów szkoleniowych dedykowanych konsultantom telefonicznym, przedstawicielom farmaceutycznym, sprzedawcom, pracownikom obsługi klienta, pielęgniarkom i lekarzom oraz kadrze managerskiej.

Od 2008 roku związany jest z jedną z największych w Polsce firm medycznych – MEDICOVER. W związku z dynamicznym rozwojem tej organizacji specjalizuje się w tematach dotyczących:

  1. budowania długotrwałych relacji z klientami w obsłudze bezpośredniej i w sprzedaży usług,
  2. doskonalenia kompetencji społecznych kadry medycznej,
  3. rozwoju umiejętności managerskich.

W codziennej pracy ważne są dla niego rzetelność i użyteczność treści, których dotyczą szkolenia. Wykształcenie psychologiczne pozwala mu korzystać z rzetelnej, naukowej wiedzy, a doświadczenie zawodowe daje możliwość tę wiedzę przekładać na praktykę.

Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu MODERATOR we Wrocławiu oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna, specjalizując się w nauczaniu osób dorosłych m.in. w biznesie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com