Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Zofia Domaradzka-Grochowalska

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, oddz. Wrocław, oraz studiów podyplomowych „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła szkołę trenerów biznesu Akademii SET, oraz 10 modułowy kurs dla trenerów- praktyków (Certyfikat Advanced Train the Trainers) zorganizowany przez Akademię YDP.

Specjalizuje się w pracy z dorosłymi z zakresu psychologii zmiany i rozwoju osobistego. Pierwsze kroki na sali szkoleniowej stawiała w 1997r.; przez lata doskonaliła swój warsztat pracy świadcząc usługi szkoleniowe i PR (public relations) poprzez wykłady, seminaria, prezentacje i szkolenia dla różnych instytucji. Przez ponad 10 lat prowadziła działania inicjujące zmianę postaw wobec zmian w systemie oświaty.
W ciągu ostatnich trzech lat (2012-2015) przeprowadziła ponad 1700h szkoleniowych z zakresu umiejętności miękkich dla różnego profilu odbiorców. Wśród jej klientów znajdują się pracownicy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pracowni służby zdrowia (lekarze, urzędnicy ZUS), Ministerstwa Finansów (dyrektorzy, naczelnicy i kierownicy izb skarbowych, dyrektorzy urzędów skarbowych), pracownicy systemu oświaty (dyrektorzy, nauczyciele, specjaliści, pracownicy administracji), pracownicy wyższego i średniego szczebla menadżerskiego firm biznesowych i organizacji.
Zaangażowana w realizację wielu szkoleniowych projektów, z czego największe zaangażowanie i różnorodność działań podejmowała w projektach:

 • Projekt systemowy realizowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji przy Ministerstwie Edukacji Narodowej: „System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół”;
 • „Instrument szybkiego reagowania” – szkolenia dla biznesu;
 • Projekt systemowy Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła współpracy” – projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 • Tworzenie i współtworzenie szkół trenerów, np.:
  • Letnia Akademia SORE (LAS) – trening umiejętności trenerskich: poziom podstawowy;
  • Zimowa Akademia SORE (ZASPA) – trening umiejętności trenerskich: poziom zaawansowany;
  • Nauczycielski Ośrodek Edukacyjny – letnia szkoła trenerów NOE;
  • Kurs edukatorski dla nauczycieli i wykładowców języka polskiego na Ukrainie.

Autorka i współautorka licznych opracowań popularnonaukowych i szkoleniowych (podręczniki szkoleniowe, scenariusze itp.).

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com