Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Firma Szkoleniowa Warszawa – Szkolenia Biznesowe dla Firm

Współczesny świat ciągle się zmienia. Aby za nim nadążyć, należy ciągle uzupełniać swoją wiedzę. Dlatego oferujemy szkolenia Warszawa – przede wszystkim z zakresu zarządzania oraz obsługi klienta. Nasze kursy i szkolenia w Warszawie to świetny sposób, aby podnieść kompetencje pracowników firm i instytucji. Dbamy, aby programy szkoleniowe były dopasowane do sytuacji w miejscu pracy uczestników, przez co wdrożenie pozyskanych umiejętności nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją szkoleń w Warszawie!

Szkolenia Warszawa

 

Szkolenia z obsługi klienta – Warszawa

Nasza firma szkoleniowa Warszawa doskonale wie, jak ważną rolę odgrywa sprawna i profesjonalna obsługa klienta – zarówno podczas sprzedaży w różnych sklepach, jak i w czasie rozwiązywania różnego rodzaju problemów. Dlatego proponujemy Państwu szkolenia biznesowe (Warszawa) z obsługi klienta, które sprawią, że pracownicy nie tylko przestaną borykać się z problemami w kontaktach z klientami, lecz również staną się idealną wizytówką profesjonalnej firmy. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym kursom.

Szkolenie – obsługa klienta w Warszawie

Zadowolony klient to sukces każdej firmy. Doskonała obsługa klienta wymaga odpowiedniego przygotowania pracowników poprzez szkolenia dla firm Warszawa. Pełna satysfakcja klienta wymaga oprócz doskonałego produktu, czy usługi odpowiedniej obsługi zapewniającej satysfakcję klienta. Chcąc zapewnić Państwa firmie profesjonalny wizerunek, przygotujemy Państwa personel do prawidłowego postępowania w relacjach z klientami. Podczas szkolenia z obsługi klienta w Warszawie można dowiedzieć się m.in.:

  • jak powinna wyglądać efektywna komunikacja z klientem,
  • w jaki sposób badać oczekiwania i potrzeby,
  • jak skutecznie przekazywać informacje.

Wszystkie podejmowane podczas (Warszawa) szkoleń dla firm tematy poparte są przykładami oraz ćwiczeniami, dzięki czemu uczestnicy mają okazję od razu wykorzystać świeżo zdobytą wiedzę w praktyce. Pozwala to na sprawne przekładanie sprawdzonych rozwiązań na sytuacje występujące w pracy. Wiele zadowolonych firm, które skorzystały z tego typu szkoleń i podniosły swoją pozycję na rynku potwierdzają, jak skuteczne jest to rozwiązanie.

Obsługa trudnego klienta – szkolenie w Warszawie

Kursy biznesowe Warszawa to odpowiedź na to, jak wymagająca potrafi być czasami profesjonalna obsługa klienta. Zetknął się z tym każdy, kto w trakcie pracy spotkał się z tzw. trudnym klientem. To najczęściej osoby, które nie panują nad swoimi emocjami lub bardzo wymagające i krytyczne. Rozmowa z nimi nie należy do najłatwiejszych, a jej nieumiejętne przeprowadzenie może doprowadzić do utraty renomy firmy.

Z tego powodu nasza firma szkoleniowa w Warszawie i całej Polsce prowadzi szkolenia z obsługi trudnego klientato świetna możliwość zapoznania się z najczęstszymi rodzajami tych klientów/konsumentów, a także ze strategiami radzenia sobie z nimi. Podczas szkolenia uczestnicy biorą udział w wykładach, a także ćwiczą poznane taktyki w grupach, jak i samodzielnie. Pozwala to idealnie przygotować się do przeprowadzania profesjonalnych rozmów z nawet najbardziej wymagającymi klientami.

Telefoniczna obsługa klienta – szkolenie w Warszawie

Obsługa klienta przez telefon to specyficzny rodzaj kontaktu z klientem. Wymaga więc odpowiedniego szkolenia (Warszawa), dopasowanego do formy pracy. Aby zapoznać Państwa pracowników ze specyfiką tego rodzaju pracy, zachęcamy do zwrócenia uwagi na szkolenie call center w Warszawie. To świetna pigułka sprawdzonej wiedzy, która przekazuje uczestnikom cenne informacje na temat prowadzenia skutecznej rozmowy telefonicznej oraz strategie rozwiązywania problemów. Oczywiście podczas kursu nie brakuje również odpowiedniej dawki przydatnych ćwiczeń, które można bez problemu zastosować w praktyce.

Szkolenia biznesowe Warszawa

 

Kursy, szkolenia Warszawa – obsługa reklamacji

Podobnie jak w przypadku kontaktu z trudnym klientem, proces przyjmowania reklamacji może nie należeć do najprzyjemniejszych sytuacji – klienci często działają pod wpływem emocji i przyjmują postawę roszczeniową. Jak zachować profesjonalny wizerunek pomimo niesprzyjających okoliczności? Jak nie dać się sprowokować zdenerwowanemu klientowi? W jaki sposób przeprowadzić skuteczną rozmowę podczas przyjmowania reklamacji? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia (Warszawa i nie tylko) z obsługi reklamacji.

Szkolenia ze sprzedaży – Warszawa

Jednym ze szkoleń w Warszawie jest także to, dotyczące umiejętności skutecznej sprzedaży. Dzięki kursowi z podstawowych technik sprzedaży uczestnicy dowiedzą się, jak powinien działać efektywny handlowiec, aby przynieść swojej firmie jak największe zyski.

Szkolenia biznesowe – Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg szkoleń biznesowych Warszawa, które wspomogą każdego menedżera w codziennej pracy. Wśród nich warto przyjrzeć się zwłaszcza kursowi coachingu, dzięki któremu można wykorzystać umiejętności stosowane w prowadzeniu coachingu do rozwijania potencjału i kompetencji pracowników. To najlepszy sposób, aby zostać skutecznym przywódcą zespołów świetnie zorientowanych na realizację postawionych celów.

Sprawdzone szkolenia dla menedżerów – Warszawa

Organizujemy szkolenia dla menedżerów już od kilkunastu lat. Zaufały nam znane marki. Cieszymy się renomą na rynku szkoleniowym i nieustannie rozwijamy swoją ofertę oraz kompetencje, aby móc dzielić się sprawdzonymi technikami z naszymi kursantami. Wybierając szkolenia w Warszawie od „W stronę rozwoju”, mogą mieć Państwo pewność, że będzie to najlepsza inwestycja w rozwój firmy.

Kursy szkolenia Warszawa

 

Szkolenia motywacyjne – Warszawa

Pośród szkoleń biznesowych Warszawa z zarządzania nie mogło zabraknąć kursu z motywowania pracowników. W końcu odpowiednia motywacja to klucz do sukcesu każdej firmy. W ramach szkoleń motywacyjnych w Warszawie pokazujemy, w jaki sposób poznać mocne i słabe strony pracowników oraz dopasować do nich odpowiednie sposoby motywacji.

Szkolenia kadrowe – Warszawa

Nasze szkolenia dla firm (Warszawa i cała Polska) mają na celu zwiększenie wydajności pracowników poprzez wskazanie im możliwości wprowadzenia zmian w codziennych działaniach. Drobne niuanse mogą mieć bowiem ogromny wpływ na całokształt pracy firmy lub administracji publicznej. Podczas szkoleń z komunikacji interpersonalnej czy rozwiązywania problemów pokazujemy, jak sprawnie może działać personel firmy i jak przyczyni się to do osiągania większych sukcesów. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie w program szkolenia sytuacji wziętych z życia organizacji, aby jak najlepiej dopasować kurs do jego odbiorców.

Certyfikowane szkolenia menedżerskie – Warszawa

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia dla firm w Warszawie są prowadzone przez certyfikowanych trenerów biznesu, którzy zdobywali doświadczenie, przygotowując różnorodne kursy dla wielu znanych marek. Wykorzystujemy całą zdobytą wiedzę, aby w jak najskuteczniejszy sposób przekazywać sprawdzone informacje i zachęcać do wprowadzania dobrych praktyk. Nieustannie inspirujemy do rozwoju i realizacji celów biznesowych.

Najlepsze szkolenia w Warszawie

Polecamy Państwu szkolenia dla firm w Warszawie, które możemy przeprowadzić w siedzibie firmy. Pozwala to na oszczędność czasu, jaki w przeciwnym wypadku pracownicy musieliby poświęcić na dojazd na szkolenie. Co więcej, kurs przeprowadzany w miejscu pracy pozwala uczestnikom poczuć się swobodniej i bardziej się zaangażować. Takie kursy to szkolenia zamknięte. W Warszawie organizujemy również szkolenia otwarte, w których mogą brać udział wszyscy chętni po uprzednim zapisie.

Jeśli szkolenia biznesowe, stacjonarne w Warszawie nie są dla Państwa najwygodniejszą opcją, oferujemy także kursy online. Szkolenia online prowadzone są w dogodnych dla kursantów terminach i obejmują ten sam zakres materiału co standardowe szkolenia.

Szkolenia, kursy czy warsztaty prowadzimy między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Katowicach. Nasza firma szkoleniowa zachęca do zapisów na szkolenia także na inne nasze kursy:

Wiedza to najlepsza inwestycja w rozwój firmy, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com