Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Szkolenia Warszawa

Współczesny świat ciągle się zmienia. Aby za nim nadążyć, należy ciągle uzupełniać swoją wiedzę. Dlatego oferujemy szereg szkoleń – przede wszystkim z zakresu zarządzania oraz obsługi klienta. Nasze kursy i szkolenia w Warszawie to świetny sposób, aby podnieść kompetencje pracowników firm i instytucji. Dbamy, aby programy szkoleniowe były dopasowane do sytuacji w miejscu pracy uczestników, przez co wdrożenie pozyskanych umiejętności nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją szkoleń w Warszawie!

Szkolenia Warszawa

 

Szkolenia z obsługi klienta – Warszawa

Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa sprawna i profesjonalna obsługa klienta – zarówno podczas sprzedaży w różnych sklepach, jak i w czasie rozwiązywania różnego rodzaju problemów. Dlatego proponujemy Państwu szkolenia z obsługi klienta, które sprawią, że pracownicy nie tylko przestaną borykać się z problemami w kontaktach z klientami, lecz również staną się idealną wizytówką profesjonalnej firmy. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym kursom.

Szkolenie – obsługa klienta w Warszawie

Zadowolony klient to sukces każdej firmy. Doskonała obsługa klienta wymaga odpowiedniego przygotowania pracowników. Pełna satysfakcja klienta wymaga oprócz doskonałego produktu, czy usługi odpowiedniej obsługi zapewniającej satysfakcję klienta. Chcąc zapewnić Państwa firmie profesjonalny wizerunek, przygotujemy Państwa personel do prawidłowego postępowania w relacjach z klientami. Podczas szkolenia z obsługi klienta w Warszawie można dowiedzieć się m.in.:

    • jak powinna wyglądać efektywna komunikacja z klientem,
    • w jaki sposób badać oczekiwania i potrzeby,
    • jak skutecznie przekazywać informacje.

Wszystkie podejmowane podczas szkolenia tematy poparte są przykładami oraz ćwiczeniami, dzięki czemu uczestnicy mają okazję od razu wykorzystać świeżo zdobytą wiedzę w praktyce. Pozwala to na sprawne przekładanie sprawdzonych rozwiązań na sytuacje występujące w pracy. Wiele zadowolonych firm, które skorzystały z tego typu szkoleń i podniosły swoją pozycję na rynku potwierdzają, jak skuteczne jest to rozwiązanie.

Obsługa trudnego klienta – szkolenie w Warszawie

Jak wymagająca potrafi być czasami profesjonalna obsługa klienta, potwierdzi każdy, kto w trakcie pracy spotkał się z tzw. trudnym klientem. To najczęściej osoby nie panujące nad swoimi emocjami lub bardzo wymagające i krytyczne. Rozmowa z nimi nie należy do najłatwiejszych, a jej nieumiejętne przeprowadzenie może doprowadzić do utraty renomy firmy.

Z tego powodu przygotowaliśmy w Warszawie szkolenia z obsługi trudnego klienta – to świetna możliwość zapoznania się z najczęstszymi rodzajami tych klientów/konsumentów, a także ze strategiami radzenia sobie z nimi. Podczas szkolenia uczestnicy biorą udział w wykładach, a także ćwiczą poznane taktyki w grupach, jak i samodzielnie. Pozwala to idealnie przygotować się do przeprowadzania profesjonalnych rozmów z nawet najbardziej wymagającymi klientami.

Telefoniczna obsługa klienta – szkolenie w Warszawie

Obsługa klienta przez telefon to specyficzny rodzaj kontaktu z klientem. Wymaga więc odpowiedniego, dopasowanego do formy przygotowania. Aby zapoznać Państwa pracowników ze specyfiką tego rodzaju pracy, zachęcamy do zwrócenia uwagi na szkolenie call center w Warszawie. To świetna pigułka sprawdzonej wiedzy, która przekazuje uczestnikom cenne informacje na temat prowadzenia skutecznej rozmowy telefonicznej oraz strategie rozwiązywania problemów. Oczywiście podczas kursu nie brakuje również odpowiedniej dawki przydatnych ćwiczeń, które można bez problemu zastosować w praktyce.

Szkolenia biznesowe Warszawa

 

Kursy, szkolenia Warszawa – obsługa reklamacji

Podobnie jak w przypadku kontaktu z trudnym klientem, proces przyjmowania reklamacji może nie należeć do najprzyjemniejszych sytuacji – klienci często działają pod wpływem emocji i przyjmują postawę roszczeniową. Jak zachować profesjonalny wizerunek pomimo niesprzyjających okoliczności? Jak nie dać się sprowokować zdenerwowanemu klientowi? W jaki sposób przeprowadzić skuteczną rozmowę podczas przyjmowania reklamacji? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia z obsługi reklamacji w Warszawie.

Szkolenia ze sprzedaży – Warszawa

Równie ważną kwestią co odpowiednia obsługa klienta jest także umiejętność skutecznej sprzedaży. Dzięki kursowi z podstawowych technik sprzedaży uczestnicy dowiedzą się, jak powinien działać efektywny handlowiec, aby przynieść swojej firmie jak największe zyski.

Szkolenia biznesowe – Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg szkoleń biznesowych, które wspomogą każdego menedżera w codziennej pracy. Wśród nich warto przyjrzeć się zwłaszcza kursowi coachingu, dzięki któremu można wykorzystać umiejętności stosowane w prowadzeniu coachingu do rozwijania potencjału i kompetencji pracowników. To najlepszy sposób, aby zostać skutecznym przywódcą zespołów świetnie zorientowanych na realizację postawionych celów.

Sprawdzone szkolenia dla menedżerów – Warszawa

Organizujemy szkolenia menedżerskie już od kilkunastu lat. Zaufały nam znane marki. Cieszymy się renomą na rynku szkoleniowym i nieustannie rozwijamy swoją ofertę oraz kompetencje, aby móc dzielić się sprawdzonymi technikami z naszymi kursantami. Wybierając szkolenia od „W stronę rozwoju”, mogą mieć Państwo pewność, że będzie to najlepsza inwestycja w rozwój firmy.

Kursy szkolenia Warszawa

 

Szkolenia motywacyjne – Warszawa

Pośród szkoleń z zarządzania nie mogło zabraknąć kursu z motywowania pracowników. W końcu odpowiednia motywacja to klucz do sukcesu każdej firmy. W ramach szkoleń motywacyjnych w Warszawie pokazujemy, w jaki sposób poznać mocne i słabe strony pracowników oraz dopasować do nich odpowiednie sposoby motywacji.

Szkolenia kadrowe – Warszawa

Nasze kursy mają na celu zwiększenie wydajności pracowników poprzez wskazanie im możliwości wprowadzenia zmian w codziennych działaniach. Drobne niuanse mogą mieć bowiem ogromny wpływ na całokształt pracy firmy lub administracji publicznej. Podczas szkoleń z komunikacji interpersonalnej czy rozwiązywania problemów pokazujemy, jak sprawnie może działać personel firmy i jak przyczyni się to do osiągania większych sukcesów. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie w program szkolenia sytuacji wziętych z życia organizacji, aby jak najlepiej dopasować kurs do jego odbiorców.

Certyfikowane szkolenia menedżerskie – Warszawa

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów biznesu, którzy zdobywali doświadczenie, przygotowując różnorodne kursy dla wielu znanych marek. Wykorzystujemy całą zdobytą wiedzę, aby w jak najskuteczniejszy sposób przekazywać sprawdzone informacje i zachęcać do wprowadzania dobrych praktyk. Nieustannie inspirujemy do rozwoju i realizacji celów biznesowych.

Najlepsze szkolenia w Warszawie

Polecamy Państwu szkolenia dla firm w Warszawie, które możemy przeprowadzić w siedzibie firmy. Pozwala to na oszczędność czasu, jaki w przeciwnym wypadku pracownicy musieliby poświęcić na dojazd na szkolenie. Co więcej, kurs przeprowadzany w miejscu pracy pozwala uczestnikom poczuć się swobodniej i bardziej się zaangażować. Takie kursy to szkolenia zamknięte. W Warszawie organizujemy również szkolenia otwarte, w których mogą brać udział wszyscy chętni po uprzednim zapisie.

Jeśli szkolenia stacjonarne w Warszawie nie są dla Państwa najwygodniejszą opcją, oferujemy także kursy online. Szkolenia online prowadzone są w dogodnych dla kursantów terminach i obejmują ten sam zakres materiału co standardowe szkolenia.

Wiedza to najlepsza inwestycja w rozwój firmy, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com