Logo wstronerozwoju.com
Zadzwoń 500 029 886

Szkolenia Wrocław

Kursy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pogłębianie wiedzy i rozwój kluczowych umiejętności. A dobrze przeprowadzone szkolenie pozwoli na natychmiastowe zastosowanie pozyskanych wiadomości w praktyce. Podczas kursów przeprowadzanych przez „W stronę rozwoju” projektujemy ćwiczenia, które dopasowujemy do rzeczywistych sytuacji z miejsca pracy uczestników. Dzięki temu cieszymy się uznaniem na rynku szkoleniowym już od wielu lat. Oferujemy zarówno różne szkolenia z obsługi klienta, jak i wiele kursów menedżerskich. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom i wyboru najlepszych szkoleń we Wrocławiu!

Szkolenia Wrocław

 

Szkolenia dla firm – Wrocław

Dobrze, kiedy każda firma stawia na rozwój kompetencji pracowników. To pozwala utrzymać pozycję lidera wśród konkurencji. Jednym z kluczy do sukcesu jest bez wątpienia pogłębianie wiedzy przez pracowników. Dzięki znajomości nowoczesnych technik sprzedaży lub sposobów radzenia sobie z klientami można znacznie zwiększyć efektywność firmy. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych szkoleń dla firm na terenie Wrocławia, nasze kursy to idealne rozwiązanie. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie!

Szkolenie z obsługi klienta we Wrocławiu

Skuteczna obsługa klienta powinna być jednym z najważniejszych celów dla każdej firmy. W końcu to właśnie ona bezpośrednio świadczy o profesjonalizmie marki i jej zaangażowaniu. Warto więc zapoznać się ze wskazówkami od specjalistów, które pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku marki wśród klientów. Podczas kursu uczestnicy pozyskują wiedzę, jak powinien wyglądać prawidłowy kontakt z klientem nastawiony na budowanie satysfakcji i lojalności, jak zachować spokój podczas ewentualnych problemów oraz jak prawidłowo przekazywać informacje. Szkolenie jest oczywiście okraszone dużą dawką ćwiczeń, dzięki czemu kursanci łatwo sprawdzą się w nowych sytuacjach i będą wiedzieli, jak wykorzystać pozyskaną wiedzę w codziennych sytuacjach.

Wrocław – szkolenia call center

Infolinie to coraz popularniejszy sposób obsługi klienta. Firmy oferujące usługi call center często mają siedzibę właśnie w takich dużych miastach jak Wrocław. Dlatego przeprowadzamy szkolenia call center we Wrocławiu – zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Doskonale wiemy, jak wymagająca jest to branża i dlatego chcemy dzielić się naszym doświadczeniem z Państwa pracownikami. Nasz kurs pozwoli im zyskać pewność siebie podczas rozmów telefonicznych z klientami oraz pokaże możliwe rozwiązania trudnych sytuacji. Także w przypadku tego szkolenia nie zabraknie dużej dawki ćwiczeń, które możemy dopasować do rzeczywistych sytuacji z miejsca pracy.

Szkolenia biznesowe Wrocław

 

Obsługa trudnego klienta – szkolenie Wrocław

Każdy, kto podczas pracy ma do czynienia z klientami, spotyka się czasami z tzw. trudnym klientem. To osoba, która nie potrafi opanować swoich emocji (zwłaszcza gniewu) i może przyjmować postawę roszczeniową. Spotyka się także trudnych klientów, którzy mają wręcz niemożliwe do zrealizowania wymagania. Ze wszystkimi typami takich klientów/konsumentów zaznajamiają się uczestnicy naszego szkolenia – Obsługa trudnego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować kursantów na tego rodzaju sytuacje, co pozwoli utrzymać pozytywny wizerunek firmy.

Reklamacje – szkolenie we Wrocławiu

Trudne sytuacje, reklamacje to bez wątpienia stresujący moment, gdyż klienci potrafią być zdenerwowani z powodu niespełnionych oczekiwań dotyczących produktu bądź usługi. Firmie w takich sytuacjach zależy na zachowaniu pozytywnego wizerunku. Ważne jest, aby pracownicy obsługi nie dali się sprowokować. Właśnie tego rodzaju strategii uczymy podczas naszych szkoleń z reklamacji we Wrocławiu. Jeśli chcą Państwo, aby proces przyjmowania reklamacji w firmie kończył się zadowoleniem zarówno klientów, jak i obsługi, zdecydowanie warto zdecydować się na oferowane przez nas szkolenie.

Szkolenia sprzedażowe – Wrocław

Efektywny handlowiec powinien nieustannie rozwijać swoje umiejętności skutecznej sprzedaży. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne szkolenia dla sprzedawców we Wrocławiu. Dzięki nim pracownicy Państwa firmy zapoznają się z najnowszymi technikami sprzedaży i będą mogli poprawić swoje wyniki. Program kursu dostosowujemy do produktów bądź usług sprzedawanych przez Państwa markę, dzięki czemu szkolenie jest jeszcze skuteczniejsze.

Szkolenia dla firm Wrocław

 

Szkolenia biznesowe – Wrocław

Menedżerowie to osoby, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność. To dzięki nim firma może efektywnie działać i ciągle się rozwijać. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać także o nieustanny rozwój kadry zarządzającej. W tym celu przygotowaliśmy wyjątkowe szkolenia menedżerskie we Wrocławiu, które pozwalają uczestnikom w pełni wykorzystać swój potencjał.

W ramach szkoleń biznesowych na terenie Wrocławia oferujemy m.in. kursy zarządzania –zespołem, czasem, stresem i emocjami, czy zmianą. W końcu umiejętne planowanie jest jednym z kluczy do biznesowego sukcesu. Poza nim warto także postawić na kursy z komunikacji interpersonalnej czy motywowania pracowników, dzięki którym współpraca w zespole będzie przebiegać zdecydowanie sprawniej.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze kursy?

Szkolenia organizowane przez „W stronę rozwoju” w mieście Wrocław są przeznaczone zarówno dla pracowników firm, jak i instytucji publicznych. Wzięły w nich udział już setki uczestników, którzy byli zadowoleni z wyniesionej wiedzy i umiejętności. Dzięki naszym szkoleniom kursanci dowiadują się, jakie nieprawidłowości popełniają podczas wykonywania codziennych zadań, z których nie zdawali sobie dotychczas sprawy. Z pomocą wykwalifikowanej kadry prowadzącej szkolenia są w stanie wypracować skuteczne strategie rozwiązywania problemów napotykanych w pracy i tym samym przynosić firmie większe zyski.

Stawiamy na ciągły samorozwój, dlatego wszyscy prowadzący, pomimo posiadanych certyfikatów i ukończonych kursów, nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Możemy w ten sposób jeszcze lepiej wspierać uczestników w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, aby każdy kursant czuł się swobodnie podczas szkolenia. Organizujemy kursy także w siedzibach firm, dzięki czemu atmosfera staje się jeszcze bardziej przyjazna i zachęca do zdobywania wiedzy.

Kursy, szkolenia – Wrocław

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przeprowadziła już setki szkoleń dla wielu prestiżowych marek. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy prowadzić jeszcze skuteczniejsze kursy, pełne trafnych rozwiązań i cennych wskazówek dla uczestników. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem przez pracowników Państwa firmy nowych i niezwykle przydatnych umiejętności lub ich udoskonaleniem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Organizujemy zarówno zamknięte szkolenia, które odbywają się w siedzibie firmy, jak i szkolenia otwarte we Wrocławiu, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i poprawienia wyników oraz wizerunku swojej firmy!

Szkolenia w siedzibie klienta

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

E-mail: biuro@wstronerozwoju.com
Ewelina Zdzieszyńska
Tel.: 500 029 886

Dane Firmy:
Wstronerozwoju Ewelina Zdzieszyńska
Siedziba: 03-142 Warszawa, ul. Winorośli 12/24
NIP: 8361730959
REGON: 142899358

realizacja: dwarazy.com